Maltepe İstanbul Spa Masaj Salon Kapris

Maltepe İstanbul Spa Masaj Salon Kapris
Hafta içi yada hafta sonu, günün her saati dilediğiniz vakit, üzerinizde biriken koca bir hafta yada bir süre oluşmuş olan negatif enerjinizi ata bilmenize yardımcı olan profesyonel masöz ekibimiz ile, İstanbul Maltepe merkezinde, "Kapris spa ve masaj salonumuzda" sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

Kaliteli ve lüks masaj odalarımızda, hijyen konusunda oldukça titiz bir Kapris Spa masaj salonumuzda günlük havlu ve terlik gibi bir çok ürünlerimiz değişip ve temiz olmasına önem gösteriyoruz.

maltepe vip escort Gönül rahatlığıyla dilediğiniz günün her saati misafirimiz olabilirsiniz. Siz değerli misafirlerimizi, masaj salonumuzda güzel bir şekilde misafir edip ve ağırlamaktan mutluluk duyarız. Samimi ve güler yüzlü profesyonel sertifikalı personel ekibimiz ile üzerinden oluşmuş olan bir çok negatif enerji atmanıza yardımcı olup ve onun yerine daha sakin ve rahat bir ruh halini yakalamanıza yardımcı oluyoruz.

* Aromatrapi masajı
* Sultan Masajı
* Spor masajı
* Jakuzi Masajı
* Shiatsu Masajı
* Taş Masajı
* Thai Masajı

* Klasik masajı gibi bir çok masaj tekniklerimiz ile siz değerli misafirlerimize en güzel ve kaliteli zamanları sunuyoruz. Huzur ve stressiz özel bir gün için Kapris spa ve masaj salonumuza dilediğiniz vakit gelebilirsiniz. Rezervasyon talebi yada diğer tüm detaylı bilgi için, bizlere telefon adresimizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca, masaj salonu Kapris Spa hakkında fikir ve önerilerinizi ise, yorum bölgesinden bizler ile paylaşabilirsiniz. Mutlu ve huzur dolu günler dileriz.