Maltepe Maltepe Masaj Salon Salon Kapris

Maltepe Maltepe Masaj Salon Salon Kapris
Selamlar. Burada İlan verme sebebim hijyenik ve güzel olan masaj salonumu siz arkadaşlara tanıtmak istiyorum. Burada birden fazla çok olduğu elemanları sizler ile tanışarak sihirli ellere emanet olacaksınız. İstanbul Anadolu Yakası Maltepe escort  Masaj salonu olarak sizlere hizmetimizi vermekteyiz. Profesyonel çalışan elamanlarımızın fotoğraflarını sizlere paylaşarak siz arkadaşların personellerimizin temizliğini görmesini isteriz.

Salonumumuz Kaprisde hijyene son derecede ve temizliğe önem gösteren bir salonuz. Değişik masaj çeşitlerimiz ile sizleri çok rahatlatacak sihirli erller ile mutluluğu bulacak ve üstünüzden bir ağırlık kalkacağınızı bilmenizi isteriz. Kapris masaj salonunda istediğiniz personelimizde profesyone olarak güzel bir gün içerisinde gelerek en iyi rahatlatacağımızı belirtmek isterim. çeşitlerimiz;
*İsveç Masajı
*Aromatrapi masajı
*Sultan masajı
*Spor masajı


Bu çeşitleri sizlerin isteğine göre yapmakta olan KApris masaj salonumuzda siz arkadaşları 7/24 açık olduğumuzu ve birlikte güzel bir gün sonu vereceimizi belirtmek isteyerek hizmetlerimizi sunmaktayız.